Perkraustymo paslaugos

Pradžia » Paslaugos » Perkraustymo paslaugos

423

Perkraustymo paslaugos

SP Cargo teikia visas perkraustymo paslaugas pagal užsakymus tiek įmonėms, tiek ir individualiems asmenims. Persikraustymas reikalauja nemažai laiko ir pastangų, todėl jei norite išvengti nepatogumų ir papildomų rūpesčių siūlome pasinaudoti mūsų teikiamomis kraustymo paslaugomis!

Patikėdami šį darbą perkraustymo profesionalams sutaupysite ne tik laiko ir jėgų, tačiau galėsite būti tikri, kad visi daiktai bus saugiai paimti iš jūsų nurodytos vietos ir perkraustyti į kitą. SP Cargo perkrausto naudodami specialų transportą, tinkantį perkraustymo darbams, todėl taip užtikrinamas saugus Jūsų daiktų transportavimas.

Taip pat, teikiame daiktų pakavimo paslaugas. Patyrę darbuotojai sudės daiktus į specialias perkraustymui skirtas dėžes bei pasirūpins, kad jie nebūti apgadinti transportuojant. Užtikriname, kad net mažiausi daiktai nepasimes kraustymo metu ir bus saugiai supakuoti ir pristatyti į nurodytą vietą.

SP Cargo pasirūpins ir didelės apimties krovinių ar baldų kraustymu. Patyrę darbuotojai, žino kaip saugiai ir greitai perkraustyti krovinius iš jūsų buto, namo ar ofiso, nesvarbu kuriame aukšte jie būtų. Taip pat, Jums pageidaujant mūsų darbuotojai išrinks baldus, juos supakuos apsaugine plėvele, kuri neleis transportavimo metu jų pažeisti. Garantuojame darbų kokybę ir saugumą, galėsite būti ramūs patikėję kraustymosi rūpesčius mums!

Teikiamos perkraustymo paslaugos:

 • Butų ir namų perkraustymas
 • Įmonių perkraustymas
 • Biurų perkraustymas
 • Baldų pervežimas
 • Baldų surinkimas/išrinkimas
 • Krovėjų paslaugos
 • Buitinės technikos pervežimas
 • Pakrovimo – iškrovimo paslaugos
 • Tarpmiestiniai perkraustymai
 • Pakavimo paslaugos
 • Transporto paslaugos

Persikraustymas gali būti paprastesni ir malonesnis kai pasitelkiate į pagalbą šios srities specialistus! Darbų pradžia prasideda nuo perkraustymo apimties ir kainos nustatymo. Susisiekite su mumis jau dabar ir kartu rasime geriausią sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

SP Cargo teikia perkraustymo paslaugas visoje Lietuvoje, tačiau ypatingus kainų pasiūlymus taikome perkraustymo paslaugoms Vilniuje! Perkraustymo darbai Vilniuje, dėl mažesnių transportavimo sąnaudų, vykdomi greičiau ir pigiau. Nesvarbu kurioje Vilniaus miesto dalyje esate įsikūrę, pasiūlysime tinkamiausią kainą ir sąlygas visiems perkraustymo darbams.

Vilniuje perkraustome butus, namus ir ofisus. Teikiame daiktų pakavimo, baldų išrinkimo ir transportavimo paslaugas. Atsižvelgdami į darbų apimtį paskirsime optimalų krovėjų skaičių, kurie žino kaip saugiai ir greitai atlikti darbus.

Galite rinktis visą perkraustymo paslaugų paketą arba tik Jums reikiamas kraustymo paslaugas. Susisiekite su SP Cargo komanda Vilniuje šiandien! Aptarsime perkraustymo darbus bei rasime tinkamiausią pasiūlymą Jums!