Pakavimo medžiagos

Pradžia » Paslaugos » Pakavimo medžiagos
Strech plevelė

„Strech“ pakavimo plėvelė skirta pavienių gaminių ar dėžių supakavimui į grupinę pakuotę, stambių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų, vagysčių ir kt.

Burbulinė pakavimo plėvelė

Burbulinė plėvelė turi daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Apsaugo nuo staigaus temperatūros pokyčio. Skirta apsaugoti paviršius, užpildyti tūrį, vynioti bei apsaugoti nuo smūgių, vibracijos ir suspaudimo.

Perkraustymo dėžės

Standartinės penkiasluoksnės perkraustymui skirtos dėžės sudėti asmeniniams daiktams.

Rūbinės dėžės

Skirtos sukabinti rūbams kartu su pakabomis, kad perkraustant rūbai nesusiglamžytų.

Archyvavimo dėžės

Skirtos dokumentų, archyvų pervežimui ir sandėliavimui.

Pakavimo popierius

Tinka įvairios produkcijos pakavimui, perdengimams tarp atskirtų pakuojamos pro-dukcijos sluoksnių, įklojimui į dėžes ar laisvas pakuotės tūriui užpildyti.

Pakavimo kampai

Kartoniniai kampai apsaugo daiktus nuo galimų pažeidimų juos transportuojant, pa-kuojant ar sandėliuojant. Tokiu būdu kartoniniai kampai padeda išvengti beprasmių išlaidų, galinčių atsirasti dėl baldų pažeidimo. Naudojama kartu su burbuline ar „strech“ plėvele.

Medinės dėžės

Gaminamos pagal individualų užsakymą, įvairių matmenų ir formų. Skirtos apsaugoti ypač brangius daiktus (paveikslus, antikvarinius dirbinius, baldus, televizorius ir pan.) Šios dėžės dažniausiai naudojamos tarptautiniuose perkraustymuose, kai krovinys pakraunamas ir iškraunamas ne vieną kartą.

Birios granulės

Skirtos dėžės turinui užpildyti ir apsaugoti ypač trapius ir dūžtančius daiktus.

Lipni juosta

Pakavimo juosta „Scotch“ skirta įvairių dėžių pakavimui.