Nestandartinių krovinių gabenimas

Pradžia » Paslaugos » Nestandartinių krovinių gabenimas

2221 23

 

 

 

 

 

Nestandartinių krovinių pervežimui reikalinga speciali įranga, kuri leidžia atlikti darbus saugiau ir greičiau. Mūsų įmonė pervežė daugiau nei  1000 pianinų, seifų, bankomatų, krosnelių ir kitų sunkiasvorių daiktų. Tik darni ir gerai išmananti savo darbą komanda gali atlikti tokius sudėtingus darbus.

Teikiamos paslaugos:

  • Pianinų pervežimas
  • Seifų pervežimas
  • Fortepijonų, rojalių pervežimas
  • Katilų, krosnelių pervežimas
  • Staklių pervežimas
  • Kitų nestandartinių ir sunkių krovinių pervežimai

Pianinų pervežimas

Instrumentų ir kitų nestandartinių krovinių pervežimui reikalinga speciali įranga, kuri leidžia atlikti darbus saugiau ir greičiau. SP Cargo darbuotojų komanda turi ilgametę patirtį pervežant pianinus ir kitus nestandartinius krovinius. Mūsų darbuotojai supakuos pianiną specialiomis medžiagomis, leidžiančiomis saugiai transportuoti ir užtikrinti, kad jis nebūtų subraižytas ar kitaip apgadintas.

Nesvarbu kuriame aukšte esate įsikūrę, gyvenate bute ar name, pianinas bus saugiai nuneštas ir užneštas į nurodytą vietą. Nerizikuokite patys bandydami pervežti pianiną ar kitus nestandartinius krovinius, mes žinome paprastesnį ir greitesnį būdą už priimtiną kainą!

SP Cargo naudoja specialų transportą, tinkantį pianinų pervežimui, todėl taip užtikrinamas saugus transportavimas. Naudojamas transportas tvarkingas, o krovinių skyrius visada švarus ir prižiūrimas. Mūsų įmonė pervežė daugiau nei  1000 pianinų, seifų, bankomatų, krosnelių ir kitų sunkiasvorių daiktų. Tik darni ir gerai išmananti savo darbą komanda gali atlikti tokius sudėtingus ir specifinius darbus.

Pianino pervežimas gali būti paprastesnis ir saugesnis kai pasitelkiate į pagalbą šios srities specialistus! Darbų pradžia prasideda nuo pervežimo apimties ir kainos nustatymo. Susisiekite su mumis jau dabar ir kartu rasime geriausią sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Pianinų pervežimas Vilniuje

SP Cargo teikia pianinų pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje, tačiau ypatingus kainų pasiūlymus taikome pianinų ir kitų nestandartinių krovinių pervežimui Vilniaus mieste! Pianinų pervežimo darbai Vilniuje dėl mažesnių transportavimo sąnaudų vykdomi greičiau ir pigiau. Nesvarbu kurioje Vilniaus miesto dalyje esate įsikūrę ir kuriame aukšte gyvenate, rasime tinkamiausią ir saugiausią būdą kaip transportuoti pianiną.

Teikiame pianinų pakavimo, užnešimo ir transportavimo paslaugas. Atsižvelgdami į darbų apimtį paskirsime optimalų krovėjų skaičių, kurie žino kaip saugiai ir greitai pervežti pianiną ar kitus nestandartinius krovinius.

Susisiekite su SP Cargo komanda Vilniuje šiandien! Aptarsime pianino pervežimo darbus bei rasime tinkamiausią pasiūlymą Jums!