Baldų pervežimas

Pradžia » Paslaugos » Baldų pervežimas

22 231

Baldų pervežimas

Persikraustant iš vienos vietos į kitą didžiausi sunkumai kylą dėl didelės apimties krovinių ir baldų pervežimo. SP Cargo gali padėti Jums išspręsti šią problemą už priimtiniausią kainą! Nesivarginkite bandydami sunkius baldus pervežti patys ir taip dar labiau apsisunkinti persikraustymą. Mes žinome greičiausią ir saugiausią būdą pervežti Jūsų baldus.

Pervežame baldus iš butų, namų ar ofisų, nesvarbu kuriame aukšte esate įsikūrę. SP Cargo baldus perkrausto naudodami specialų transportą, tinkantį baldų pervežimui, todėl taip užtikrinamas saugus transportavimas. Mūsų transportas tvarkingas, o krovinių skyrius visada švarus ir prižiūrimas.

Taip pat, Jums pageidaujant mūsų darbuotojai išrinks baldus, juos supakuos apsaugine plėvele, kuri neleis transportavimo metu jų pažeisti. Pervežus baldus į nurodytą vietą darbuotojų komanda užneš baldus ir vėl juos surinks. Garantuojame darbų kokybę ir saugumą, galėsite būti ramūs patikėję baldų pervežimo rūpesčius mums!

Darbų pradžia prasideda nuo perkraustymo apimties ir kainos nustatymo. Atsižvelgdami į darbų apimtį paskirsime optimalų krovėjų skaičių, kurie žino kaip saugiai ir greitai atlikti darbus. Susisiekite su mumis jau dabar ir kartu rasime geriausią sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Baldų pervežimo paslaugos:

  • Krovininis mikroautobusiukas
  • Krovėjų paslaugos
  • Baldų surinkimas/išrinkimas
  • Baldų pakavimas

Baldų pervežimas Vilniuje

SP Cargo teikia baldų pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje, tačiau ypatingus kainų pasiūlymus taikome baldų pervežimams Vilniaus mieste! Perkraustymo darbai Vilniuje dėl mažesnių transportavimo sąnaudų vykdomi greičiau ir pigiau. Nesvarbu kurioje Vilniaus miesto dalyje esate įsikūrę, pasiūlysime tinkamiausią kainą ir sąlygas baldų pervežimo darbams.

Vilniuje baldus pervežame iš butų, namų ir ofisų. Teikiame baldų išrinkimo/surinkimo, pakavimo, ir transportavimo paslaugas. Atsižvelgdami į darbų apimtį paskirsime optimalų krovėjų skaičių, kurie žino kaip saugiai ir greitai pervežti baldus.

Galite rinktis Jums reikiamas baldų pervežimo paslaugas. Susisiekite su SP Cargo komanda Vilniuje šiandien! Aptarsime baldų pervežimo darbus bei rasime tinkamiausią pasiūlymą Jums!